Wie is wie

Voorzitter vzw Museum Dr. Guislain – Br. Dr. R. Stockman

Directeur – Annemie Cailliau, annemie.cailliau[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 51  

Artistiek leider – Bart Marius, bart.marius[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 53

Zakelijk en financieel verantwoordelijke - Wim Claeys, wim.claeys[@]fracarita.net, tel. +32 (0)9 216 35 81

Artistiek en beleidsadviseur – Patrick Allegaert, tel. +32 (0)9 398 69 55

Tentoonstellingen, communicatie en internationale projecten – Yoon Hee Lamot, y.lamot[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 54

Tentoonstellingen, internationale projecten, beleidsmedewerker – Arnout De Cleene, arnout.de.cleene[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 60

Tentoonstellingen, projecten Jeugdhulp en publiekswerking - Sarah Van Bouchaute, sarah.van.bouchaute[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 56

Wetenschappelijk medewerker - Mathias Van Steenberghe, tel. +32 (0)9 241 19 97

Behoud en bruiklenen – Alexander Couckhuyt, alexander[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 57

Publiekswerking en community-projecten – Kristine Timperman, kristine.timperman[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 52

Publiekswerking en communicatie – Eline Van de Voorde, eline.van.de.voorde[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 59

Publiekswerking en collectie – Saïdya Vanhooren, saidya.vanhooren[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 58

Publiekswerking en registratie – Annemie Sneijers, info[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 61